Artriit, podagra, osteokondroos, luukadu, osteopeenia, müosiit
Osteoartriiti tuntakse degeneratiivse haigusena, mis mõjutab liigeseid, ja see on liikumisaparaadi kõige levinum haigus. Osteoartriiti iseloomustab kõhrkoe lagunemine, mille tagajärjel jäävad liigese luulised pinnad kaitseta, mis põhjustab põletikku ja valu.
Erinevalt teist tüüpi artriitidest, nagu reumatoidartriit, ei ole osteoartriit süsteemne haigus. Enamasti mõjutab see sõrmede väikeseid liigeseid, jala-, põlve- ja koksofemoraalseid liigeseid ja ka selgrooliigeseid. Protsessi arengu põhjuseks võivad olla traumad, suur töökoormus ja surve eelnevate aastate jooksul, püsiv külmetamine, metaboolsed ja düstroofsed häired. Selliste patsientide jaoks on oluline vältida liigeste ülekoormust kaalu suurenemise tõttu ja patoloogilisi ladestusi liigeskoes.
Reumatoidartriiti iseloomustab immuunkompleksi tsirkulatsioon vereringes, selle tagajärjel tekkiv vaskuliit ja teiste elundite sünoviaalmembraanide põletik. See viib püsiva artriidi arenemise ja liigeste hävimiseni ning teatud juhtudel ka süsteemsete kahjustuste tekkimiseni veresoonte sidekoes. Bakteriaalsed, viiruslikud ja isegi parasitaarsed antigeenid võivad stimuleerida antikehade tootmist ja immuunkomplekside (antigeeni antikeha) tekkimist. Toidu antikehade rohkus vereringes võib provotseerida ja intensiivistada autoimmuunseid protsesse.
Pärast ROLE™ testi ja programmi abil nende toitainete avastamist ja kõrvaldamist, mis stimuleerivad ringluses olevate antikehade tootmist, on võimalik saavutada märkimisväärset positiivset tulemust.
Valuvaigistid ja põletikuvastased ravimid ei ravi artriiti. Liigeste defektid arenevad ja muutuvad raskemaks isegi siis, kui te võtate ravimeid. Ravimid võivad seda protsessi vaid aeglustada. Teie immuunsüsteemi koormuse vähendamine võib teie seisundit tõeliselt ja püsivalt parandada. Tõenäoliselt võite pärast ROLE™ programmi abil kaalu normaliseerumist edasi lükata või muuta oma otsuse liigese asendamise kohta, nagu paljud teised ROLE™ patsiendid on teinud.
Ärge riskige ravimite kõrvaltoimetega. Ärge laske oma seisundil halveneda kirurgilise ravi vajaduseni.