Patsiendile

Ro-Clinic EST OÜ

Korduma kippuvad küsimused

Mis on veregrupil baseeruv toitumine ja kuidas see erineb RoClinic™ programmist

RoClinic™ programmil pole midagi ühist veregrupi-põhise dieediga. Toitumise  individuaalse olemuse mõistmise esimese sammuna jagab veregrupi toitumine inimesed vaid neljaks tüübiks. Praegune rahvas koosneb paljudest rahvustest, kellest igaühel on oma geneetilised eripärad, sealhulgas sajandite jooksul kujunenud domineeriv veregrupp, ajalugu ja toitumiskultuur. Kuid igal üksikul inimesel on veel oma individuaalsed ensüümid, tooted-antagonistid, immuunreaktsioonid ja oma krooniliste haiguste komplekt. Praegu lahendatakse toitumisalase kohanemise probleemi individuaalsel tasemel palju täpsemalt. RoClinic™ programm on individuaalne toitumise kohandamise programm, mis võtab arvesse mitte ainult kõige peenemaid individuaalseid erinevusi, vaid ka sama indiviidi kõige peenemaid ja väiksemaid muutusi selle kõige individualiseerituma programmi ajal.

Kas toitumistesti võib teha imikutel?

Ei ole mõtet teha toitumistesti imikule. Rinnaga toitmise ajal toimivad lapses ema antikehad ja need võivad olla tekkivate patoloogiliste reaktsioonide põhjuseks. Sellisel juhul tuleb ema toitumist testida ja korrigeerida. Seetõttu soovitame, et ema suhtleks meie konsultandiga toitumisalaste juhiste jaoks. Emade dieedi korrigeerimine annab tulemusi 3-4 nädala jooksul.

Kui kaua olete seda programmi rakendanud ja milliseid tulemusi see on andnud

Euroopas meie meetodit kasutatud peaaegu kaks aastakümmet. Ameerika Ühendriikides on meetod kogunud edulugusid alates 2007. aastast. Meie patsientide arv kasvab pidevalt. Programmi soovitatakse meie uutele klientidele peamiselt meie eelmiste klientide tulemuste põhjal. Lisateabe saamiseks vaadake läbi www.drvolkov.ru, www.role.ee, immunohealth.com ja immunohealth.ru

Kuidas RoClinic™ programm erineb teistest dieetidest ja toitumisprogrammidest

RoClinic™ programm vaatleb iga patsienti individuaalselt ühes oma toitainete ja mineraalide struktuuriga. Meie meetod erineb oluliselt kõigist teistest dieetidest ja toitumisprogrammidest, kuna toiduainete valiku põhikriteeriumid võtavad arvesse immuunsüsteemi reaktsioone enne ja pärast eliminatsioonitoitumist. Samuti on olulised toiduainete kalorisisaldus ja koostisosad, kuid need on teisejärgulise tähtsusega kriteeriumid.

Kui ma otsustan kaalust alla võtta, kui kaua kulub tulemuste ilmnemiseks

Kui te olete ülekaaluline, on teie probleem tõenäoliselt tingitud dehüdratsioonist ja vedelike kehvast jaotumisest kudedes. See osa ülekaalust kaob tavaliselt esimese 2-3 nädala jooksul kiiresti. Mõnel juhul võib kaal langeda 9-13 kilo (inimestel, kellel on palju ülekaalu). Pärast 1,5-2 kuud hakkab teie kaal langema aeglaselt ja vahelduvalt.

Milline erinevus on RoClinic™ eliminatsioonitoitumise programmi ja teiste sarnaste programmide vahel?

Peamine erinevus meie teenuse ja laborite vahel on ühekordne ja korduv testimine ja spetsiifiline tulemuste töötlemine, mis võimaldab täpselt määratleda tooted-antagonistid, mis põhjustavad varjatud toidutalumatuse ilminguid. RoClinic™ programm hõlmab programmi dünaamilist jälgimist ja patsientide toetamist kogu programmi vältel. RoClinic™ programm hõlmab ühekordseid ja topeltteste ning pidevat dieedi korrigeerimist kogu taastumisperioodi vältel. Kõik see võimaldab meil saavutada positiivsete ja pikaajaliste tulemuste kõrge taseme 86% -95%-lise tõhususega, põhinedes keskmistel patoloogia tüüpidel.