Köha, krooniline nohu ja sinusiit, krooniline keskkõrvapõletik, kopsupõletik, bronhiit, astma.

Bronhiaalastma ilmneb bronhi ahenemisena ja 1. tüüpi allergiana, mis tähendab, et reageerides teatud inhaleeritavale allergeenile vabanevad IgE antikehad ja põhjustavad ägeda reaktsiooni bronhide spasmide, ödeemi ja ebaühtlase hingamise näol. Hiljutised uuringud näitavad, et toiduained, mida organism ei talu, võivad põhjustada astmahooge. Kuid sagedamini võib nende mõju kombineeruda klassikaliste sissehingatavate allergeenidega (õietolm, tolm, karusnahk ja loomade epiteel, seenespoorid, puugid jms).

Kui teil esineb sageli külmetushaigusi või lämbumishooge, kui teil on bronhiit või astma –  võivad need seisundid klassikaliste allergiliste reaktsioonide kõrval olla põhjustatud hilinenud tüüpi allergiast. Kogemus näitab, et enamikul juhtudest on hilinenud allergilised reaktsioonid põhjustatud toiduallergeenidest ja kujunevad aastate jooksul, avaldudes bronhide põletikuna, muutes bronhiidi ja astma raskemaks. Varjatud toiduallergeenid muudavad hood sagedasemaks ja raskemaks, põhjustades püsivat põletikku bronhide seintes. Toidutalumatuse mõju kroonilistele haigustele nagu kõripealise põletik, sinusiidid ja bronhiaalastma on kõige ilmsem lastel. Ebaõige toitumine võib tihti põhjustada astmahooge, isegi kui klassikaliste allergiate indikaatoreid ei saa jälgida nahatestide või IgE testide abil. Pärast toitude kõrvaldamist, mis lapse dieedis hilinenud reaktsioone stimuleerivad, lakkavad atakid ja ägenemised esimestel päevadel.

Astmal on tendents järk-järgult nõuda üha tõsisemat ravi, mis tähendab bronhe laiendavate ja põletikuvastaste ravimite üha suuremate annuste kasutamist ja üha tugevamate hormoone (prednisoloon, adrenaliin) sisaldavate ravimite kasutamist. Sageli pole tolmutamine, ühest kohast teise liikumine õitsemishooajal ja koduloomadest lahkumine mitte tegevus, mis muudab teid ja teie lapsi tervemaks. Meie tähelepanekute põhjal on ebanormaalsete reaktsioonide põhjus hingamisteid ärritavatele ainetele (inhalantidele) teie immuunsüsteemi ülekoormus eelnevate varjatud talumatusega toiduainete tõttu. Kõige tõhusam ja ohutum on tegeleda põhjusega – kõrvaldada mitte ainult allergeenid-inhalandid, vaid ka hilinenud tüüpi toiduallergeenid. Traditsiooniliste naha- või IgE testide abil pole alati võimalik kõiki allergeene tuvastada. ROLE™ test aitab avastada ja kõrvaldada haiguse peamised ja varjatud põhjused.

Ärge lükake seda edasi, alustage ROLE™ programmi juba täna!

Kroonilised, sageli ägenevad kõrva, kurgu, nina ja nina kõrvalurgete põletikulised haigused on enamikul juhtudel varjatult allergilise iseloomuga. Kui teie nohu kestab üle 3 päeva, kui sellega kaasneb tihke ja läbipaistmatu eritis ja seda komplitseerib siinuste ja trummikile turse, siis tähendab see lisaks infektsioonile ja viiruslikele põhjustele ka allergilist põhjust, mis muudab protsessi keerukamaks ja toetab kroonilist haigust. Turse ühes suurenenud limaeritusega, mis põhjustab ninaõõne väikeste avade, mille kaudu siinused tühjenevad,

(õõnsused, mis asuvad vistseraalses koljus, kaetud limaskestaga), ummistumist, tekib allergilise reaktsiooni tagajärjel. Tavaliselt piisab peidetud allergilise põhjuse kõrvaldamisest, et neist probleemidest alatiseks lahti saada. Infektsioon ei leia enam soodsat keskkonda arenemiseks.

ROLE™ aitab avastada ja kõrvaldada varjatud põhjuse – toidud, mille suhtes te olete tundlik – igaveseks. ROLE™ programmi abil sai see võimalikuks ilma ravimiteta.

Ärge laske olukorral liikuda kirurgilise sekkumise poole; teie ninatilgad ei kaota teie haiguse tõelist põhjust.